Wiadomości tygodnia

Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków komunalnych w Dęblinie

Nadal trwają prace budowlane nad przebudową i rozbudową oczyszczalni ścieków w Dęblinie – inwestycją budowlaną ...

Czytaj więcej

Na liczniku miał 209 km/h

O 109 km/h przekroczył dopuszczalną prędkość mieszkaniec Lublina jadąc swoim volkswagenem. Został zatrzymany na obwodnicy ...

Czytaj więcej

WYDARZENIE SŁOWNO-MUZYCZNE

Dnia 23 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej gościliśmy aktorkę Dominikę Chorosińską (Figurską), która zaprezentowała swój ...

Czytaj więcej

Rozkład jazdy

INFORMACJA W SPRAWIE KURSOWANIA AUTOBUSU LINII NR 30 DĘBLIN - PUŁAWY.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego ...

Czytaj więcej

Tragiczny wypadek

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Nowe ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

ZMIANA MIEJSCA UDZIELANIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

AMG Centrum Medyczne Sp. z o.o. poinformowała Starostwo Powiatowe w Rykach, że od dnia 31 października 2018 roku w siedzibie Szpitala Powiatowego w Rykach nie udziela świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

W związku z powyższym pomoc medyczną w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej można uzyskać w:

SAMODZIELNYM PUBLICZNYM ZAKŁADZIE OPIEKI ZDROWOTNEJ W PUŁAWACH Puławy, ul. Partyzantów 17, (81) 450 23 13.
SAMODZIELNYM PUBLICZNYM ZAKŁADZIE OPIEKI ZDROWOTNEJ W GARWOLINIE, Garwolin, ul. Staszica 18, (25) 682 30 25; tel. 783 294 126.
Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18 do 8 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8 do godziny 8 dnia następnego. Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są bezpłatne dla osób ubezpieczonych i udzielane bez skierowania w dowolnym punkcie nocnej opieki.

Każdy ubezpieczony, bez względu na miejsce zamieszkania, może skorzystać z pomocy nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, tam gdzie ma najbliżej.

Informujemy również, iż w Szpitalu Powiatowym w Rykach od dnia 31 października 2018 roku nie funkcjonuje także Izba Przyjęć.

Poniżej przedstawiamy adresy szpitali z terenu Powiatu Ryckiego oraz położonych w jego bliskiej odległości, gdzie można uzyskać pomoc medyczną z zakresu leczenia szpitalnego:

6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBLINIE
Dęblin, ul. Szpitalna 2, tel. 261 518 503; 261 518 512
(Oddział Chirurgiczny, Oddział Wewnętrzny, OIOM, Oddział Laryngologiczny, Izba Przyjęć)

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁĄD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PUŁAWACH
Puławy, ul. Józefa Bema 1, tel. (81) 450 22 74
(Szpitalny Oddział Ratunkowy, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Chirurgii Dziecięcej, Oddział Chirurgii Ogólnej, Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej, Oddział Dziecięcy, Oddział Kardiologii, Oddział Neurologiczny i Udarowy, Oddział Noworodkowy, Oddział Obserwacyjno – Zakaźny dla Dorosłych, Oddział Obserwacyjno – Zakaźny dla Dzieci, Oddział Okulistyczny, Oddział Otolaryngologiczny, Oddział Położniczo-Ginekologiczny, Oddział Pulmonologiczny, Oddział Rehabilitacji i Rehabilitacji Neurologicznej, Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej, Oddział Wewnętrzny z Pododdziałem Reumatologicznym)

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W GARWOLINIE
Garwolin, ul. Lubelska 50, tel. (025) 68-44-700
(Oddział Ginekologiczno-Położniczy, Oddział Dziecięcy, Oddział Noworodkowy, Oddział Kardiologii, Oddział Intensywnej Terapii, Oddział Chirurgiczny, Oddział Wewnętrzno-Kardiologiczny, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Szpitalny Oddział Ratunkowy).

 

Sławomir Wołowiec

Sekretarz Powiatu

Odpowiedzi: 5 do wpisu ZMIANA MIEJSCA UDZIELANIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

 • Endrju56 napisał(a):

  Panie Wołowie Dlaczego pomocy świątecznej ie świadczą Kozienice i Dęblin

 • mieszkaniec napisał(a):

  Kozienice też chętnie udzielają pomocy

 • mięszkaniec dęblina napisał(a):

  szanowny panie jako pierwszy jest wymieniony 6 szpital wojskowy w Deblinie,ktory znajduje sie w Deblinie.dopiero drugi Puławy i trzeci Garwolin.prosze nie czytac przez łzy.pozdrawiam

  • marek napisał(a):

   Mieszkaniec Ryk ma rację. Szpital w Dęblinie nie świadczy nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej .Natomiast można tam uzyskać pomoc w zakresie leczenia szpitalnego.

 • Mieszkaniec Ryk napisał(a):

  Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w Puławach i Garwolinie — Szpital w Dęblinie pominięty , czy ktoś zna odpowiedz ?. Mieszkam a Zalesiu więc do Dęblina bym miał bliżej niż do Garwolina lub Puław. a tak na marginesie jest to wyprowadzanie pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama