Reklama

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Wypadek z udziałem rowerzystki

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. 15-go P.P.W w Dęblinie. Kierująca rowerem wjechała pod nadjeżdżający pojazd. 49-letnia cyklistka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10.00 w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 49-letnia mieszkanka Dęblina przejeżdżała rowerem przez przejście dla pieszych, gdzie została potrącona przez samochód Hyundai kierowany przez 62-letniego mieszkańca Dęblina.

Cyklistka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy. Przez kilka godzin ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność na drogach.

RW.

Odpowiedzi: 3 do wpisu Wypadek z udziałem rowerzystki

  • szelf napisał(a):

    Jeszcze mandat za przejeżdzanie przez pasy. Jakie to typowe dla dęblińskich cyklistów. Głupota zbiera żniwo.

  • Danielek napisał(a):

    Wladek, wez ty sie ku.wa zastanów co piszesz skoro nie wiesz jaka jest prawda i jak naprawdę wyglądał ten wypadek. Więc zamknij pysk i się nie udzielaj do ch.ja. Moja Mama zeszła z roweru i przeprowadzała rower przez pasy

  • wladek napisał(a):

    a co tu ustalac,nie raz widzialem jak rowerem czy pieszo wchodzi smialo na pasy nie rozgladajac sie,bo on na pasach,ja wchodzac,rozgladam sie,czekam az zatrzyma sie samochod i wchodze,a nie alleluja i do przodu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama