Wiadomości tygodnia

Konkurs ofert

Burmistrz Miasta Dęblin ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego ...

Czytaj więcej

Ferie zimowe 2019

Ferie zimowe w Dęblinie ...Propozycja  Muzeum sił powietrznych - https://muzeumsp.pl/ferie-zimowe-w-muzeum/FERYJNE ZAJĘCIA FAKULTATYWNE W ZSO W DĘBLINIE (Liceum ...

Czytaj więcej

STUDNIÓWKA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W DĘBLINIE.

Tegoroczny bal studniówkowy był imprezą, na której dano upust szaleństwom, pamiętając jednak o jego doniosłym ...

Czytaj więcej

Otwarcie basenu

W dniu 17 grudnia, po blisko półtorarocznej przerwie, wznowiła działalność pływalnia Lotniczej Akademii Wojskowej. Remont, ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Stanowisko dyrektora

Z uwagi na liczne prośby naszych czytelników o listę kandydatów biorących udział w konkursie na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, przedstawiamy listę.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Dęblin, o stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie ubiegało się dwóch kandydatów tj. Pani Joanna Pardo i Pan Roman Dariusz Bytniewski.

Miał odbyć się również  konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 „Bajka” w Dęblinie, jednak z uwagi na brak kandydatów nie doszedł on do skutku a stanowisko objęła dotychczasowa dyrektor przedszkola Dorota Wójcicka.

 

 

Odpowiedzi: 8 do wpisu Stanowisko dyrektora

 • Aneta napisał(a):

  Wielkimi krokami zbliża się początek nowego roku szkolnego. Nadal nie wiadomo – kto obejmie rządy
  w dęblińskim ZSO. Co na to nauczyciele, uczniowie i ich rodzice?

 • Aneta napisał(a):

  Rodzice uczniów ZSO, mieszkańcy Dęblina, nauczyciele – obudźmy się! Walczmy o dobro naszych dzieci i naszej młodzieży, walczmy o tę szkołę! Konkurs zasłużenie wygrał dotychczasowy dyrektor, a unieważnienie konkursu wygląda na rozgrywkę polityczną!!!

  • Marek napisał(a):

   To jest jakaś przewrotność. Ktoś nawołuje do „przebudzenia?”LUDZIE, opamiętajcie się co wy wypisujecie! Niebawem nie będziecie mieli kogo kształcić w LO! A ci lepsi wybiorą licea o wyższym poziomie edukacyjnym. DYREKTOR NIE JEST POWOŁANY NA WIEKI!!

   • Aneta napisał(a):

    Panie Marku!!!
    Proszę się opamiętać. To Pana wpisy są nieprzemyślane.
    Proszę zapoznać się z wynikami tegorocznych matur i testów gimnazjalnych.

   • obiektywny napisał(a):

    Na podstawie czego ocenia się ,,poziom edukacyjny”? Wydawało mi się,że wiem,ale pan Marek to chyba znawca tematu.Rozumiem-Warszawa,niektóre szkoły w Lublinie,ale Ryki,Puławy?Proszę się opamiętać.LO w DĘBLINIE nie jest gorsze.A dyrektor jest dobry.

 • Marek napisał(a):

  A jakie to ma znaczenie KTO startuje? Ważne żeby ten kto wygra rozumiał z czego wynika jakość kształcenia i dlaczego dzieci z Dęblina uciekają do LO w Rykach i Puławach. Tu chyba jest problem, który nie wszyscy rozumieją!

 • obiektywny napisał(a):

  Prośby dotyczą listy kandydatów,którzy WEZMĄ udział w konkursie.Kto był, to już wszyscy wiemy.Kto wygrał ,też wiemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama