Wiadomości tygodnia

Konkurs ofert

Burmistrz Miasta Dęblin ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego ...

Czytaj więcej

Ferie zimowe 2019

Ferie zimowe w Dęblinie ...Propozycja  Muzeum sił powietrznych - https://muzeumsp.pl/ferie-zimowe-w-muzeum/FERYJNE ZAJĘCIA FAKULTATYWNE W ZSO W DĘBLINIE (Liceum ...

Czytaj więcej

STUDNIÓWKA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W DĘBLINIE.

Tegoroczny bal studniówkowy był imprezą, na której dano upust szaleństwom, pamiętając jednak o jego doniosłym ...

Czytaj więcej

Otwarcie basenu

W dniu 17 grudnia, po blisko półtorarocznej przerwie, wznowiła działalność pływalnia Lotniczej Akademii Wojskowej. Remont, ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

RELACJA Z INAUGURACJI KAMPANII WYBORCZEJ KWW WŁODARCZYK

We wtorek 25 września Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Włodarczyka rozpoczął oficjalnie kampanię wyborczą w wyborach samorządowych 2018 r. Spotkanie inauguracyjne rozpoczęło się na największym dęblińskim Osiedlu  – Lotnisko.

Mimo dość chłodnego dnia na spotkanie przybyło ok. 200 mieszkańców Dęblina. Każdy z nich na wejściu został  powitany przez Stanisława Włodarczyka – kandydata na Burmistrza Miasta Dęblin oraz kandydatów na radnych. Każdy z gości otrzymał także program wyborczy kandydata oraz skromne upominki z logiem Komitetu Wyborczego Wyborców Stanisława Włodarczyka.

Spotkanie otworzył pełnomocnik wyborczy Komitetu – Waldemar Chochowski, który powitał  zebranych, a następnie oficjalnie przedstawił Stanisława Włodarczyka, jako kandydata na Burmistrza Miasta Dęblin.

Następnie kandydat na Burmistrza przedstawił kandydatów Komitetu na radnych Rady Miasta Dęblin. Komitet zgłosił 14 kandydatów na radnych.  Każdy z kandydatów, w krótkim wystąpieniu, opowiedział o sobie i swoich zamierzeniach w zakresie działalności w Radzie Miasta.

W kolejnym punkcie swój program wyborczy przedstawił kandydat na burmistrza . Zebrani z uwagą wysłuchali kilkudziesięciominutowego wystąpienia kandydata, po czym kilka osób zgłosiło swoje uwagi i postulaty dotyczącego całego miasta, jak i poszczególnych osiedli.

Ponad dwugodzinne spotkanie zakończyły rozmowy przy kawie i ciastkach.

Sylwetki kandydatów, programy wyborcze oraz informacje o spotkaniach na poszczególnych osiedlach dostępne są na stronie internetowej Komitetu:

kww-wlodarczykdeblin.pl

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które uczestniczyły w spotkaniu.

 

Pełnomocnik Wyborczy KWW WŁODARCZYK

Waldemar Chochowski

Odpowiedzi: 2 do wpisu RELACJA Z INAUGURACJI KAMPANII WYBORCZEJ KWW WŁODARCZYK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama