Wiadomości tygodnia

Śmiertelny wypadek w Dęblinie

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło wczoraj w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ...

Czytaj więcej

Informacja o zmianie nazwy Uczelni

INFORMACJA  O ZMIANIE NAZWY WYŻSZEJ SZKOŁY OFICERSKIEJ SIŁ POWIETRZNYCH. Rektor-Komendant informuje, że w dniu 30 września ...

Czytaj więcej

I Powiatowy Piknik Pszczelarski

W niedzielę 16.092018r na Stadionie Miejskim w Dęblinie odbył się „I Powiatowy Piknik Pszczelarski”. Przedsięwzięcie zostało ...

Czytaj więcej

III LUBELSKI FESTIWAL MUZYKI POPULARNEJ

Już 23 września 2018 Największe wydarzenie w Powiecie Ryckim czyli: III LUBELSKI FESTIWAL MUZYKI POPULARNEJ *** Na ...

Czytaj więcej

Nieprawidłowe wyprzedzanie przyczyną kolizji

W czwartek w Stężycy doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego spowodowanego nieostrożną jazdą. W kolizji brał udział ...

Czytaj więcej

E-Deblin E-Deblin E-Ryki Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

RELACJA Z INAUGURACJI KAMPANII WYBORCZEJ KWW WŁODARCZYK

We wtorek 25 września Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Włodarczyka rozpoczął oficjalnie kampanię wyborczą w wyborach samorządowych 2018 r. Spotkanie inauguracyjne rozpoczęło się na największym dęblińskim Osiedlu  – Lotnisko.

Mimo dość chłodnego dnia na spotkanie przybyło ok. 200 mieszkańców Dęblina. Każdy z nich na wejściu został  powitany przez Stanisława Włodarczyka – kandydata na Burmistrza Miasta Dęblin oraz kandydatów na radnych. Każdy z gości otrzymał także program wyborczy kandydata oraz skromne upominki z logiem Komitetu Wyborczego Wyborców Stanisława Włodarczyka.

Spotkanie otworzył pełnomocnik wyborczy Komitetu – Waldemar Chochowski, który powitał  zebranych, a następnie oficjalnie przedstawił Stanisława Włodarczyka, jako kandydata na Burmistrza Miasta Dęblin.

Następnie kandydat na Burmistrza przedstawił kandydatów Komitetu na radnych Rady Miasta Dęblin. Komitet zgłosił 14 kandydatów na radnych.  Każdy z kandydatów, w krótkim wystąpieniu, opowiedział o sobie i swoich zamierzeniach w zakresie działalności w Radzie Miasta.

W kolejnym punkcie swój program wyborczy przedstawił kandydat na burmistrza . Zebrani z uwagą wysłuchali kilkudziesięciominutowego wystąpienia kandydata, po czym kilka osób zgłosiło swoje uwagi i postulaty dotyczącego całego miasta, jak i poszczególnych osiedli.

Ponad dwugodzinne spotkanie zakończyły rozmowy przy kawie i ciastkach.

Sylwetki kandydatów, programy wyborcze oraz informacje o spotkaniach na poszczególnych osiedlach dostępne są na stronie internetowej Komitetu:

kww-wlodarczykdeblin.pl

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które uczestniczyły w spotkaniu.

 

Pełnomocnik Wyborczy KWW WŁODARCZYK

Waldemar Chochowski

Odpowiedzi: 2 do wpisu RELACJA Z INAUGURACJI KAMPANII WYBORCZEJ KWW WŁODARCZYK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama