Wiadomości tygodnia

Podpisanie umowy dofinansowania na budowę przedszkola specjalnego w Dębline

Dnia 17 grudnia 2018 roku samorząd Miasta Dęblin w osobie burmistrza Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej ...

Czytaj więcej

Otwarcie basenu

W dniu 17 grudnia, po blisko półtorarocznej przerwie, wznowiła działalność pływalnia Lotniczej Akademii Wojskowej. Remont, ...

Czytaj więcej

Otwarcie przejazdu z opóźnieniem

 Na przejeździe kolejowo-drogowym przy ulicy Tysiąclecia przebudowane zostały trzy z sześciu torów, zainstalowane zostały nowe ...

Czytaj więcej

Jaka jest prawda?

Miałem, nie udzielać się w sieci w czasie tych wyborów ale ulotka Komitetu Siedleckiej spowodowała, ...

Czytaj więcej

ZMIANA MIEJSCA UDZIELANIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

AMG Centrum Medyczne Sp. z o.o. poinformowała Starostwo Powiatowe w Rykach, że od dnia 31 ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Ranił siostrę i jej partnera

Sąd w Rykach zastosował 3-miesięczny areszt wobec 30-latka z Dęblina, który w nocy z 6 na 7 maja zranił nożem swoją siostrę i kilkukrotnie ugodził tym samym narzędziem jej 31-letniego partnera.

Mężczyzna uciekł z mieszkania zaraz po zdarzeniu. Jeszcze tej samej nocy został odnaleziony przez policjantów i trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych.

Sąd Rejonowy w Rykach zastosował 3-miesięczny areszt wobec 30-latka z Dęblina, który zranił nożem swoją siostrę i kilkukrotnie ugodził tym samym narzędziem jej 31-letniego partnera. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 6 na 7 maja w jednym z mieszkań w Dęblinie. Wówczas doszło do awantury pomiędzy mężczyznami i ostrej wymiany słów. W jej trakcie 30-latek kilkukrotnie zadał ciosy nożem w okolice nóg 31-latka z Warszawy, raniąc przy tym również niegroźnie swoją siostrę. Po wszystkim uciekł z mieszkania. Policjanci, którzy przybyli na miejsce interwencji udzielili pierwszej pomocy kobiecie i wstępnie opatrzyli jej rany. Pokrzywdzonym mężczyzną wymagającym specjalistycznej opieki zajęły się służby ratunkowe.

Po zgłoszonej interwencji policjanci odnaleźli mężczyznę w innej miejscowości. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że znajdował się pod działaniem alkoholu. Został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych ryckiej komendy. Zgodnie z postanowieniem sądu trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

KS

KWP Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama