Wiadomości tygodnia

5 sytuacji, w których OC nie działa

Zakup ubezpieczenia OC jest obowiązkowy dla wszystkich właścicieli pojazdów, które są zarejestrowane i poruszają się ...

Czytaj więcej

Kolejny odbiór w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. F.Kleeberga w Dęblinie

W ramach realizacji projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej stanowiących własność Powiatu Ryckiego” na podstawie ...

Czytaj więcej

Informacja w sprawie kursowania autobusu linii nr 31 w dniu 1 listopada 2019 R.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta oraz w trosce o ich bezpieczeństwo w dniu 1 ...

Czytaj więcej

Tragiczny wypadek przy remoncie kolejowej linii energetycznej

Policjanci z Puław pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do jakiego doszło w Borowej, ...

Czytaj więcej

11. rocznica sformowania 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego

W dniu 14 października 2019 roku 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego obchodziło 11. rocznicę sformowania. Uroczystość ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Pożegnanie z mundurem

Władze Uczelni wraz z kadrą i pracownikami Lotniczej Akademii Wojskowej 31 lipca br. uroczyście pożegnali płk. Piotra Malinowskiego, który po przesłużeniu 32 lat 10 miesięcy i 27 dni zakończył zawodową służbę wojskową.

Rektor–Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk podziękował za służbę na rzecz Lotniczej Akademii Wojskowej oraz podkreślał osiągnięcia i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Emocje związane z zakończeniem służby wojskowej zawsze są ogromne, ale na szczęście  płk Malinowski zostaje z namij jako profesor Lotniczej Akademii Wojskowej. Lądowanie z munduru do cywila będzie więc łagodne.  Żegnamy Pana Pułkownika, żeby przywitać Pana Profesora. Cieszę się bardzo, że będziemy dalej współpracować i razem dbać o dalszy rozwój naszej Akademii.

Pułkownik Piotr Malinowski z ogromnym wzruszeniem podziękował wszystkim zebranym na uroczystości za przybycie i ciepłe słowa. Jednocześnie podkreślił, że służba w legendarnej Szkole Orląt była dla niego przyjemnością i zaszczytem.

Końcowym akcentem uroczystości był wpis do księgi pamiątkowej Lotniczej Akademii Wojskowej oraz wykonanie pamiątkowego zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama