Wiadomości tygodnia

Tragiczny wypadek w Dęblinie

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na drodze ...

Czytaj więcej

Ćwiczenia taktyczne Terytorialsów w powiecie puławskim i ryckim

6 i 7 kwietnia br. Terytorialsi z 22 batalionu lekkiej piechoty z Dęblina będą szkolić ...

Czytaj więcej

Odjazdowy weekend z motoryzacją – Moto Session 2019

Ryk silników, pisk opon, błysk karoserii, nowości prezentowane przez dealerów, zapierające dech w piersi pokazy, ...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Burmistrz Miasta Dęblin ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie Ogłoszenie z ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Ostatnia sesja Rady Powiatu i posiedzenia Zarządu Powiatu kadencji 2014-2018

30 października 2018r. odbyła się ostatnia sesja Rady Powiatu w Rykach, natomiast 14 listopada 2018 r. ostatnie posiedzenie Zarządu Powiatu kadencji 2014-2018. Był to przede wszystkim czas podziękowań za wspólną pracę w ostatnich latach.


Podczas sesji Przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska wraz ze Starostą Rycki Stanisławem Jagiełło, podziękowali członkom Rady Powiatu, jednostkom organizacyjnym oraz instytucjom z terenu powiatu za współpracę i zaangażowanie: „Przez te wszystkie lata, choć wciąż brakowało środków pieniężnych na pełne realizowanie potrzeb, wspólnie doskonaliliśmy i podnosiliśmy standard życia mieszkańców Naszego Powiatu. Z perspektywy minionego czasu uważamy, że nie zmarnowaliśmy ani czasu, ani pieniędzy, a ci co po nas nastaną, niech mają łatwiej i niech doskonalą to, co jeszcze można usprawnić.

Dziękuję za szansę i zaufanie, którymi mnie Państwo obdarzyliście. Dzięki wsparciu, wyrozumiałości i serdeczności, praca w Samorządzie Powiatowym przyniosła mi wielką radość. Jestem dumny, że mogłem reprezentować społeczność Powiatu Ryckiego.”- powiedział w trakcie wystąpienia Starosta S. Jagiełło. Starosta wraz z Przewodniczącą Rady wręczyli członkom Rady oraz dyrektorom i kierownikom jednostek organizacyjnych i instytucji funkcjonujących na terenie powiatu, pamiątkowe dyplomy.

Podziękowania w formie dyplomów wręczono również podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Powiatu, na który zaproszono m.in. burmistrzów, wójtów i przewodniczących rad miejskich i gminnych z terenu powiatu ryckiego.

 

ryki.powiat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama