Wiadomości tygodnia

Akcja społeczna

Dzięki zebranym elektrośmieciom, Szkoła Podstawowa nr 5 w Dęblinie może doposażyć się w sprzęt komputerowy ...

Czytaj więcej

5 sytuacji, w których OC nie działa

Zakup ubezpieczenia OC jest obowiązkowy dla wszystkich właścicieli pojazdów, które są zarejestrowane i poruszają się ...

Czytaj więcej

Kolejny odbiór w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. F.Kleeberga w Dęblinie

W ramach realizacji projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej stanowiących własność Powiatu Ryckiego” na podstawie ...

Czytaj więcej

Informacja w sprawie kursowania autobusu linii nr 31 w dniu 1 listopada 2019 R.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta oraz w trosce o ich bezpieczeństwo w dniu 1 ...

Czytaj więcej

Tragiczny wypadek przy remoncie kolejowej linii energetycznej

Policjanci z Puław pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do jakiego doszło w Borowej, ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Obudź w sobie radość dziecka z Magicznymi Ogrodami!

Z okazji Dnia Dziecka janowiecki park tematyczny zaprasza na poświęcone najmłodszym wydarzenie, które odbędzie się w weekend pierwszego i drugiego czerwca.

Na pierwsze dni czerwca zaplanowano atrakcje dla dzieci oraz całych rodzin. Animatorzy zaproponują nowe gry i zabawy, w tym taneczne. Przewidziano także specjalne pokazy i występy dla gości, które pomogą im poczuć pozytywną energię. Założeniem organizatorów jest, aby osoby odwiedzające park na nowo odkryły drzemiące w nich wewnętrzne dziecko.               

Rodziny będą mogły spędzić wspólnie wartościowy czas i oddać się ciekawym konkurencjom i zabawom już od 10:00 rano. Odtańczą taniec radości z Wróżkami, wyczarują wspólnie tęczę, a może nawet wezmą udział w balu na Zamku… Krasnoludy zapewnią solidne szkolenie z fechtunku i szybką utratę kalorii podczas tego angażującego zajęcia. Dodatkowy trening zapewnią z pewnością dostępne w Magicznych Ogrodach karuzele napędzane siłą mięśni. Czarodziej z Ogrodów będzie się starał zapanować nad sympatycznymi Mordolami, które pod jego okiem wykonają swój najnowszy, pełen ekspresji taniec radości.     

Wydarzenie „Obudź w sobie radość dziecka” odbędzie się w weekend 1 i 2 czerwca. W sobotę i niedzielę Magiczne Ogrody będą czynne od 10:00 do 19:00. Godziny otwarcia w pozostałe dni tygodnia to 10:00 – 17:00. W tym roku park obchodzi piąty jubileusz. Oferuje możliwość zwiedzania dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Co tydzień odbywają się w nim tematyczne wydarzenia, a najnowszą atrakcją są Drzewa.

Bilety można nabyć na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach parku. Informacje o Magicznych Ogrodach można znaleźć pod adresem: http://magiczneogrody.com/wydarzenia/, na fanpage’u parku, a także w gazetach informacyjnych rozdawanych przy wejściu do Ogrodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama