Wiadomości tygodnia

DYŻURY WAKACYJNE W DĘBLIŃSKICH PRZEDSZKOLACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Terminy dyżurów wakacyjnych dla dzieci uczęszczających do dęblińskich przedszkoli w roku szkolnym 2018/2019: W miesiącu ...

Czytaj więcej

POLICJANCI ODZYSKALI PRZYWŁASZCZONY TELEFON

Dzięki obywatelskiej postawie i szybkiej akcji policjantów należący do mieszkanki Warszawy telefon został odnaleziony i ...

Czytaj więcej

Zamknięcie południowej strony ronda Nauczycieli Tajnego Nauczania w Dęblinie

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zwoleniu informuje, że z dn. 13.06.2019 r. nastąpi ...

Czytaj więcej

Wypadek z udziałem rowerzystki

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. 15-go P.P.W w Dęblinie. ...

Czytaj więcej

Obudź w sobie radość dziecka z Magicznymi Ogrodami!

Z okazji Dnia Dziecka janowiecki park tematyczny zaprasza na poświęcone najmłodszym wydarzenie, które odbędzie się ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Obudź w sobie radość dziecka z Magicznymi Ogrodami!

Z okazji Dnia Dziecka janowiecki park tematyczny zaprasza na poświęcone najmłodszym wydarzenie, które odbędzie się w weekend pierwszego i drugiego czerwca.

Na pierwsze dni czerwca zaplanowano atrakcje dla dzieci oraz całych rodzin. Animatorzy zaproponują nowe gry i zabawy, w tym taneczne. Przewidziano także specjalne pokazy i występy dla gości, które pomogą im poczuć pozytywną energię. Założeniem organizatorów jest, aby osoby odwiedzające park na nowo odkryły drzemiące w nich wewnętrzne dziecko.               

Rodziny będą mogły spędzić wspólnie wartościowy czas i oddać się ciekawym konkurencjom i zabawom już od 10:00 rano. Odtańczą taniec radości z Wróżkami, wyczarują wspólnie tęczę, a może nawet wezmą udział w balu na Zamku… Krasnoludy zapewnią solidne szkolenie z fechtunku i szybką utratę kalorii podczas tego angażującego zajęcia. Dodatkowy trening zapewnią z pewnością dostępne w Magicznych Ogrodach karuzele napędzane siłą mięśni. Czarodziej z Ogrodów będzie się starał zapanować nad sympatycznymi Mordolami, które pod jego okiem wykonają swój najnowszy, pełen ekspresji taniec radości.     

Wydarzenie „Obudź w sobie radość dziecka” odbędzie się w weekend 1 i 2 czerwca. W sobotę i niedzielę Magiczne Ogrody będą czynne od 10:00 do 19:00. Godziny otwarcia w pozostałe dni tygodnia to 10:00 – 17:00. W tym roku park obchodzi piąty jubileusz. Oferuje możliwość zwiedzania dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Co tydzień odbywają się w nim tematyczne wydarzenia, a najnowszą atrakcją są Drzewa.

Bilety można nabyć na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach parku. Informacje o Magicznych Ogrodach można znaleźć pod adresem: http://magiczneogrody.com/wydarzenia/, na fanpage’u parku, a także w gazetach informacyjnych rozdawanych przy wejściu do Ogrodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama