Wiadomości tygodnia
Budowa przejścia podziemnego w Motyczu

Dla podróżnych powstają nowe perony na trasie Dęblin – Lublin

Między Lublinem a Dęblinem PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. budują nowe wygodne perony m.in. na ...

Czytaj więcej

Lot pożegnalny w 41. Bazie Lotnictwa Szkolnego

28 czerwca br. miał miejsce uroczysty lot pożegnalny pilota wojskowego.  W obecności Inspektora Sił Powietrznych ...

Czytaj więcej

Szpital Powiatowy w Rykach od 1 lipca br. wznawia działalność

Gastroskopia, kolonoskopia i badania tomografem komputerowym - ten zakres działalności leczniczej uruchomi od 1 lipca ...

Czytaj więcej

DYŻURY WAKACYJNE W DĘBLIŃSKICH PRZEDSZKOLACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Terminy dyżurów wakacyjnych dla dzieci uczęszczających do dęblińskich przedszkoli w roku szkolnym 2018/2019: W miesiącu ...

Czytaj więcej

POLICJANCI ODZYSKALI PRZYWŁASZCZONY TELEFON

Dzięki obywatelskiej postawie i szybkiej akcji policjantów należący do mieszkanki Warszawy telefon został odnaleziony i ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nowy Dowódca Batalionu Szkolnego

13 listopada 2018 r. podczas porannego apelu Rektor-Komendant Lotniczej Akademii Wojskowej gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk przedstawił nowego Dowódcę Batalionu Szkolnego mjr Mirosława Bednarza.

Major Mirosław Bednarz  – dotychczas pełnił służbę w Dowództwie Wielonarodowej Brygady. Ukończył Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Łączności w Zegrzu. Zawodową służbę wojskową rozpoczął w 1997 r. jako dowódca plutonu w 3 Batalionie Zmechanizowanym. Od 2002-2011 roku był dowódcą kompanii łączności  w 3 Brygadzie Zmechanizowanej. W tym samym roku rozpoczął pracę w Dowództwie Wielonarodowej Brygady w Lublinie gdzie służył na stanowisku oficera sekcji a dwa lata później awansował na stanowisko szefa sekcji S-6. W swojej karierze mjr Mirosław Bednarz brał również udział w misjach poza granicami kraju oraz uczestniczył w ćwiczeniach Anakonda i Dragon. W 2017 r. odbył kurs dowódców batalionu.

Rektor-Komendant życzył nowemu Dowódcy Batalionu Szkolnego wytrwałości i satysfakcji z nowo objętego stanowiska.

Podczas zbiórki generał zwrócił się także do podchorążych dziękując im za udział w obchodach 100- lecia Niepodległości Polski:

Bardzo dziękuję Wam za udział w uroczystych obchodach 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Jestem dumny, że tutaj w Dęblinie daliście świadectwo swojego patriotyzmu.

W imieniu całej społeczności akademickiej Lotniczej Akademii Wojskowej życzymy Panu Majorowi wielu sukcesów i osiągnięć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama