Reklama

E-Deblin E-Deblin E-Ryki Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w drzewo

Jedna osoba trafiła do szpitala z obrażeniami, jakich doznała w wyniku wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Krasnoglinach.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letnia kierująca pojazdem marki Peugeot nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Konsekwencje brawury za kierownicą były poważne. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Była trzeźwa.

Dziś w nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Krasnogliny. Na miejsce natychmiast skierował policjantów. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 19-letnia kierująca z gminy Ułęż nie dostosowała prędkości do panujących warunków. W wyniku niezachowania ostrożności i brawury za kierownicą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Młodej kobiecie nic się nie stało. Niestety jedna z dwóch podróżujących z nią pasażerek nie miała tyle szczęścia. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagi za kierownicą. Nawet na lokalnych drogach, znanych i często przez nas uczęszczanych rutyna, przecenianie swoich możliwości, a do tego nadmierna prędkość mogą doprowadzić do nieszczęścia.

K.S.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama