Wiadomości tygodnia

Mikołajkowy koncert

Rada rodziców zaprasza .. UM

Czytaj więcej

Uważajmy na oszustów

W związku z pojawiającymi się na terenie powiatu ryckiego informacjami o kradzieżach i oszustwach, których ...

Czytaj więcej

Prosimy o pomoc

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu suczki. Zaginęła suczka 4 miesiące temu 17.07.br . Nieduża, maści ...

Czytaj więcej

Co pierwsze?

Jeszcze na ten rok planowana jest modernizacja ulic na osiedlu Michalinów. Prace mają objąć ulice Okrzei ...

Czytaj więcej

Znowu zmiany ...

Niecały miesiąc temu, informowaliśmy Państwa o zmianie organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Stężyckiej z Wiślaną... Teraz ...

Czytaj więcej

E-Deblin E-Deblin E-Ryki Reklama Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Nasi stypendyści Prezesa Rady Ministrów.

Uczniowie  Zespołu Szkół Zawodowych nr1 w Dęblinie odebrali  dziś stypendia Prezesa Rady Ministrów dla wybitnie zdolnych uczniów. Uroczystą Galę wręczenia listów gratulacyjnych zorganizowano 7 listopada 2017r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

Listy gratulacyjne w imieniu  premier Beaty Szydło wręczali  Kurator Oświaty- Teresa Misiuk oraz Wojewoda Lubelski- Przemysław Czarnek.

Nasi stypendyści:

Klaudia Kurek- uczennica klasy 4ta- najlepsza uczennica w roku szkolnym 2016/2017
w Technikum Architektury Krajobrazu.  Jej średnia końcoworoczna to 4,83. Jest uczennicą pracowitą, bardzo pilną i ambitną.  Systematycznie wykonuje powierzone jej zadania. Chętnie bierze udział w konkursach wiedzy. Jej zainteresowania są związane z przedmiotami zawodowymi. Posiada predyspozycje teoretyczne i praktyczne dla zawodu architekt krajobrazu. Po zakończeniu szkoły chciałaby kontynuować naukę w w/w kierunku.

Serhii Vizgalin uczeń klasy 3tl1- najlepszy uczeń w roku szkolnym 2016/2017 w Technikum Mechanicznym oraz w całym zespole szkół. Jego średnia końcoworoczna to 5,40. Serhii jest uczniem zdolnym,  bardzo pilnym, pracowitym i systematycznym. Jego zainteresowania związane są z naukami ścisłymi takimi jak matematyka i fizyka oraz przedmioty zawodowe. Chętnie rozwiązuje dodatkowe zadania i bierze czynny udział w konkursach wiedzy- między innymi zakwalifikował się i wziął udział w etapie ogólnopolskim konkursu matematycznego “Matando”. Interesuje się także sportem. Posiada predyspozycje teoretyczne i praktyczne dla zawodu mechanik lotniczy.

Tomasz Sudoł uczeń klasy 3te- najlepszy uczeń w roku szkolnym 2016/2017 w Technikum Elektrycznym. Jego średnia końcoworoczna to 5,08. Jest uczniem zdolnym, pracowitym
i systematycznym.  Jego mocną stroną jest odpowiedzialność, solidność, cierpliwość, nie zniechęca się trudnościami. Jest samodzielny, zaradny. Powierzone mu zadania wykonuje chętnie i jest w nich bardzo wytrwały, pracuje szybko i dokładnie. Posiada predyspozycje teoretyczne i praktyczne dla zawodu elektronika, automatyka, elektryka. Interesuje się nowoczesnymi technologiami.  Jest uzdolniony matematycznie.

Władysław Kasianiuk uczeń klasy 2ti- najlepszy uczeń w roku szkolnym 2016/2017
w Technikum Informatycznym. Jego średnia końcoworoczna to 4,83. Jest uczniem zdolnym, ambitnym i systematycznym. Władysław jest uczniem o wysokiej kulturze osobistej. Interesuje się informatyką i sportem. Posiada zdolności artystyczne i lingwistyczne. Chętnie bierze udział
w konkursach recytatorskich. W przyszłości chce zostać informatykiem lub tłumaczem języków obcych.

Serdecznie gratulujemy i obiecujemy, że będziemy ich wspierać  i motywować w dążeniu do osiągania wysokich rezultatów w nauce i rozwoju osobistym.

Odpowiedzi: 3 do wpisu Nasi stypendyści Prezesa Rady Ministrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama