Wiadomości tygodnia

ZMIANA MIEJSCA UDZIELANIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

AMG Centrum Medyczne Sp. z o.o. poinformowała Starostwo Powiatowe w Rykach, że od dnia 31 ...

Czytaj więcej

Kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej

W dniu 21 listopada 2018 r., w Jednostce Wojskowej Nr 3248 w Dęblinie, odbędą się ...

Czytaj więcej

Zjazd absolwentów

Z okazji 90 -lecia Liceum Ogólnokształcące w Dęblinie dnia 1 grudnia 2018 r. odbędzie się ...

Czytaj więcej

Rada Miasta Dęblin

Skład nowej Rady Miasta Dęblin   PRZERWA Ewa Maria LICZBA GŁOSÓW 127 (36.18%) KRYGROWSKI Maciej Bartłomiej LICZBA GŁOSÓW ...

Czytaj więcej

E-Deblin E-Deblin E-Ryki Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Na sportowo w ZSO

W dniu 15.06.2018 r. odbyła się Spartakiada Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących zdobyli mnóstwo medali, którymi zostali udekorowani przez Burmistrz Miasta Dęblin panią Beatę Siedlecką oraz Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących pana Romana Bytniewskiego.

Oto zwycięzcy:

Szkoła Podstawowa nr 5:

II miejsce w sztafecie pokoleń wywalczyły dziewczęta SP nr 5 – Madejska Natalia, Jakubik Alicja, Mokijewska Amelia, Cybulska Milena, Kozicka Nikola, Czerska Julia oraz  III miejsce chłopcy SP nr 5 – Przybysz Szymon, Pataj Nikodem, Opacki Karol, Kupiec Bartosz, Kamola Wojciech, Mikusek Sebastian; w biegu na 60 m II miejsce Julia Stolarczyk, II miejsce – Karol Kuś, w biegu na 300 m – I miejsce – Szymon Przybysz; w skoku wzwyż III miejsce – Natalia Madejska; w rzucie piłeczką palantową I miejsce – Julia Stolarczyk, II miejsce – Aleksandra Łuczyńska.

 

Gimnazjum nr 1:

Milena Bieniarz – I miejsce w biegu na 100 m, Wiktoria Kuty – I miejsce w biegu na 300 m, Natalia Krzywiec – II miejsce w biegu na 300 m, Daria Długosz – III  miejsce w biegu na 300 m, Aleksandra Jaraszek – I miejsce w biegu na 600 m, Julia Bryzek – II miejsce w biegu na 600 m, Andżelika Słyk – II miejsce w skoku wzwyż, Agata Rybak – III miejsce w skoku wzwyż, Milena Bieniarz – I miejsce w skoku w dal, Aleksandra Jaraszek – II  miejsce w skoku w dal, Oliwia Czyż – III miejsce w skoku w dal, Natalia Kalbarczyk – III miejsce w pchnięciu kul: Dominik Janiszek – III miejsce w biegu na 100 m, Adam Rybicki– III miejsce w biegu na 300 m, Dominik Surmacz – I miejsce w biegu na 1000 m, Dominik Pałka – II miejsce w biegu na 1000 m, Mikołaj Sieroń –  I miejsce w skoku wzwyż, Jakub Kępka – III miejsce w skoku w dal.

Liceum Ogólnokształcące:

Aleksandra Piątek–Suczyńska – II miejsce w biegu na 800 m i Wiktor Wieczorek – I miejsce w biegu na 400 m.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Elżbieta Smolińska – Cieśla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama