Wiadomości tygodnia

Tragiczny wypadek w Dęblinie

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na drodze ...

Czytaj więcej

Ćwiczenia taktyczne Terytorialsów w powiecie puławskim i ryckim

6 i 7 kwietnia br. Terytorialsi z 22 batalionu lekkiej piechoty z Dęblina będą szkolić ...

Czytaj więcej

Odjazdowy weekend z motoryzacją – Moto Session 2019

Ryk silników, pisk opon, błysk karoserii, nowości prezentowane przez dealerów, zapierające dech w piersi pokazy, ...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Burmistrz Miasta Dęblin ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie Ogłoszenie z ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Magiczne Ogrody w Janowcu z certyfikatem Marki Lubelskie

Certyfikat został przyznany janowieckiemu parkowi tematycznemu podczas XX. edycji Gali Ambasador Województwa Lubelskiego oraz XIII. edycji wręczania certyfikatów Marka Lubelskie. 

Rozdanie nagród odbyło się 2 marca 2019 roku podczas uroczystej gali w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Podczas wydarzenia Kapituła Honorowa ogłosiła „Ambasadora Województwa Lubelskiego” za rok 2018. Ogłoszono także firmy, które otrzymały certyfikaty Marka Lubelskie. Wśród nich znalazł się rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody w Janowcu. Tym samym dołączył do zaszczytnego grona, w którym znajdują się m.in. takie marki jak Cisowianka, Herbapol, Reypol, dr Gerard, Łuksja, Polmak oraz Ryki.

Wiodącym celem projektu „Marka Lubelskie” jest promocja produktów i usług wytwarzanych na terenie województwa lubelskiego poprzez nadawanie im zastrzeżonego znaku towarowego – Marki Regionalnej „Lubelskie”. Certyfikat jest nadawany firmom, które wykazują troskę o środowisko oraz jakość i innowacyjność oferowanych usług i dóbr. Do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego wpłynęło 21 formularzy zgłoszeniowych do programu. Partnerami tegorocznej Gali były takie marki jak PKO BP, PERŁA Browary Lubelskie, Cisowianka, czy Azoty Puławy. 

Magiczne Ogrody mieszczą się w Trzciankach pod Janowcem. To pierwszy w Polsce park tematyczny stworzony w oparciu o oryginalną baśniową historię. W tym roku obchodzi 5- lecie działalności. Najnowszą atrakcją są w nim Drzewa, otwarte pod koniec sezonu 2018.  Park jest czynny w sezonie wiosennym i letnim. Otwarcie sezonu 2019 już 27.04.  Bilet wstępu uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji. Sprzedaż biletów online pod adresem www.magiczneogrody.com/bilety. Więcej informacji na: http://magiczneogrody.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama