Wiadomości tygodnia

Śmiertelny wypadek w Dęblinie

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło wczoraj w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ...

Czytaj więcej

Informacja o zmianie nazwy Uczelni

INFORMACJA  O ZMIANIE NAZWY WYŻSZEJ SZKOŁY OFICERSKIEJ SIŁ POWIETRZNYCH. Rektor-Komendant informuje, że w dniu 30 września ...

Czytaj więcej

I Powiatowy Piknik Pszczelarski

W niedzielę 16.092018r na Stadionie Miejskim w Dęblinie odbył się „I Powiatowy Piknik Pszczelarski”. Przedsięwzięcie zostało ...

Czytaj więcej

III LUBELSKI FESTIWAL MUZYKI POPULARNEJ

Już 23 września 2018 Największe wydarzenie w Powiecie Ryckim czyli: III LUBELSKI FESTIWAL MUZYKI POPULARNEJ *** Na ...

Czytaj więcej

Nieprawidłowe wyprzedzanie przyczyną kolizji

W czwartek w Stężycy doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego spowodowanego nieostrożną jazdą. W kolizji brał udział ...

Czytaj więcej

E-Deblin E-Deblin E-Ryki Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Groźnie wyglądająca kolizja z udziałem sześciu pojazdów

Niezachowanie odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną kolizji, do której doszło na drodze wojewódzkiej 801 w miejscowości Długowola.

Kierujący toyotą najechał na stojący na czerwonym świetle pojazd, który uderzył w pojazd poprzedzający, a ten w następny. W zdarzeniu uczestniczyło łącznie sześć samochodów osobowych. Mimo, że wyglądało to groźnie, skończyło się jednak na uszkodzonych pojazdach.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie po godz. 18.00 na drodze wojewódzkiej W-801 w miejscowości Długowola. Na trasie trwają prace remontowe. Ruch odbywał się wahadłowo, regulowany przez sygnalizację świetlną.

Na sygnalizatorze wyświetlało się czerwone światło, przed którym zatrzymało się pięć pojazdów. Kierujący osobową toyotą mieszkaniec woj. mazowieckiego nie zachował bezpiecznej odległości do poprzedzającego pojazdu uderzając w osobową mazdę. Mazda uderzyła w poprzedzający ją pojazd, a ten w kolejny. Stojące pojazdy uderzały następnie w poprzedzające je.

W zdarzeniu łącznie wzięło udział sześć samochodów osobowych. Pasażerka jednej z osobówek trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Sprawca ukarany został mandatem karnym. Ponad dwie godziny trwały utrudnienia na trasie.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

JW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama