Wiadomości tygodnia

Podpisanie umowy dofinansowania na budowę przedszkola specjalnego w Dębline

Dnia 17 grudnia 2018 roku samorząd Miasta Dęblin w osobie burmistrza Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej ...

Czytaj więcej

Otwarcie basenu

W dniu 17 grudnia, po blisko półtorarocznej przerwie, wznowiła działalność pływalnia Lotniczej Akademii Wojskowej. Remont, ...

Czytaj więcej

Otwarcie przejazdu z opóźnieniem

 Na przejeździe kolejowo-drogowym przy ulicy Tysiąclecia przebudowane zostały trzy z sześciu torów, zainstalowane zostały nowe ...

Czytaj więcej

Jaka jest prawda?

Miałem, nie udzielać się w sieci w czasie tych wyborów ale ulotka Komitetu Siedleckiej spowodowała, ...

Czytaj więcej

ZMIANA MIEJSCA UDZIELANIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

AMG Centrum Medyczne Sp. z o.o. poinformowała Starostwo Powiatowe w Rykach, że od dnia 31 ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Groźnie wyglądająca kolizja z udziałem sześciu pojazdów

Niezachowanie odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną kolizji, do której doszło na drodze wojewódzkiej 801 w miejscowości Długowola.

Kierujący toyotą najechał na stojący na czerwonym świetle pojazd, który uderzył w pojazd poprzedzający, a ten w następny. W zdarzeniu uczestniczyło łącznie sześć samochodów osobowych. Mimo, że wyglądało to groźnie, skończyło się jednak na uszkodzonych pojazdach.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie po godz. 18.00 na drodze wojewódzkiej W-801 w miejscowości Długowola. Na trasie trwają prace remontowe. Ruch odbywał się wahadłowo, regulowany przez sygnalizację świetlną.

Na sygnalizatorze wyświetlało się czerwone światło, przed którym zatrzymało się pięć pojazdów. Kierujący osobową toyotą mieszkaniec woj. mazowieckiego nie zachował bezpiecznej odległości do poprzedzającego pojazdu uderzając w osobową mazdę. Mazda uderzyła w poprzedzający ją pojazd, a ten w kolejny. Stojące pojazdy uderzały następnie w poprzedzające je.

W zdarzeniu łącznie wzięło udział sześć samochodów osobowych. Pasażerka jednej z osobówek trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Sprawca ukarany został mandatem karnym. Ponad dwie godziny trwały utrudnienia na trasie.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

JW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama