Wiadomości tygodnia

Nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w drzewo

Jedna osoba trafiła do szpitala z obrażeniami, jakich doznała w wyniku wypadku, do którego doszło ...

Czytaj więcej

Groźnie wyglądająca kolizja z udziałem sześciu pojazdów

Niezachowanie odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną kolizji, do której doszło na drodze wojewódzkiej 801 ...

Czytaj więcej

Puławska porodówka otwarta po remoncie

W piątek w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i ...

Czytaj więcej

Dofinansowanie remontu Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie

Dnia 10 kwietnia 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego została podpisana umowa dofinansowania remontu ...

Czytaj więcej

DSS Orlęta - zawody w Lublinie

W sobotę 17 lutego odbyła się III Dycha do Maratonu w Lublinie. Nie mogło tam ...

Czytaj więcej

E-Deblin E-Deblin E-Ryki Reklama Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Groźnie wyglądająca kolizja z udziałem sześciu pojazdów

Niezachowanie odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną kolizji, do której doszło na drodze wojewódzkiej 801 w miejscowości Długowola.

Kierujący toyotą najechał na stojący na czerwonym świetle pojazd, który uderzył w pojazd poprzedzający, a ten w następny. W zdarzeniu uczestniczyło łącznie sześć samochodów osobowych. Mimo, że wyglądało to groźnie, skończyło się jednak na uszkodzonych pojazdach.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie po godz. 18.00 na drodze wojewódzkiej W-801 w miejscowości Długowola. Na trasie trwają prace remontowe. Ruch odbywał się wahadłowo, regulowany przez sygnalizację świetlną.

Na sygnalizatorze wyświetlało się czerwone światło, przed którym zatrzymało się pięć pojazdów. Kierujący osobową toyotą mieszkaniec woj. mazowieckiego nie zachował bezpiecznej odległości do poprzedzającego pojazdu uderzając w osobową mazdę. Mazda uderzyła w poprzedzający ją pojazd, a ten w kolejny. Stojące pojazdy uderzały następnie w poprzedzające je.

W zdarzeniu łącznie wzięło udział sześć samochodów osobowych. Pasażerka jednej z osobówek trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Sprawca ukarany został mandatem karnym. Ponad dwie godziny trwały utrudnienia na trasie.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

JW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama