Wiadomości tygodnia

Szczęśliwe finały poszukiwań zaginionych w Dęblinie

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania dwóch zaginionych mężczyzn. Jednym z nich był 43-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, ...

Czytaj więcej

Tragiczny wypadek w Długowoli

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze W-801 w Długowoli. W ...

Czytaj więcej

Dęblińskie obchody święta 3 Maja

Muzeum Sił Powietrznych uczciło Święto 3 Maja wraz z blisko 400 zwiedzającymi, którzy tego dnia ...

Czytaj więcej

Dęblin konkurs „Podwórko Talentów Nivea”

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Podwórko Talentów Nivea”. Miasto Dęblin walczy o jeden z pięciu nowoczesnych ...

Czytaj więcej

Zgrupowanie DĘBLIN gotowe do defilady lotniczej SILNI W SOJUSZACH

Na lotnisku w Dęblinie od zeszłego tygodnia trwają przygotowania do defilady lotniczej z okazji 20. ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Dzień otwarty w LO

26 kwietnia br. Liceum Ogólnokształcące w Dęblinie gościło w ramach Dnia Otwartego gimnazjalistów klas trzecich, którzy przyszli do naszej szkoły, aby zapoznać się z ofertą edukacyjna na rok szkolny 2018/ 2019. 

O godzinie 10:00 powitał naszych gości pan dyrektor Roman Bytniewski. Następnie gimnazjaliści obejrzeli prezentację multimedialną, która ukazuje ofertę edukacyjna i korzyści płynące z nauki w naszym liceum. Kolejnym punktem w „rozkładzie jazdy” na ten dzień był program artystyczny w wykonaniu uczniów ZSO. Z przymrużeniem oka pokazaliśmy przyszłym uczniom ogólniaka, jak wygląda życie szkolne. W finale wystąpili tegoroczni maturzyści, panowie zaprezentowali nam taniec Aborygenów. W trakcie spotkania gimnazjaliści otrzymali foldery i wzięli udział w loterii JOKER.

Po oficjalnej części goście pod opieką naszych nauczycieli i uczniów udali się na zwiedzanie szkoły. Podczas oprowadzania kandydaci na uczniów LO mieli okazję zobaczyć nie tylko nowoczesne pracownie, ale i atrakcyjne doświadczenia fizyczne (kl. 2ab), chemiczne (kl. 2cd) oraz pokaz relaksacyjnego masażu dłoni i mikroskopowania (kl. 2cd). Podczas zwiedzania nasi goście mieli również okazję pokrzepić się poczęstunkiem.

Ostatnią atrakcją tego dnia była wieczorna dyskoteka, na którą przybyli gimnazjaliści z okolicznych szkół i naszego Gimnazjum nr 1.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które całym sercem zaangażowały się w organizację Dnia Otwartego: nauczycielom, uczniom, SU i „sponsorom”. Mamy nadzieję, że goście miło spędzili czas w murach naszej szkoły i spotkamy się z nimi w przyszłym roku szkolnym.

Monika Busz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama