Wiadomości tygodnia

Rozkład jazdy

INFORMACJA W SPRAWIE KURSOWANIA AUTOBUSU LINII NR 30 DĘBLIN - PUŁAWY.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego ...

Czytaj więcej

Tragiczny wypadek

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Nowe ...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta Dęblin, Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dęblinie, oraz Zakład Budowy ...

Czytaj więcej

80 rocznica wybuchu II wojny światowej

Prezentacja makiety lotniska i Szkoły Orląt oraz upamiętnienie czeskich pilotów poległych podczas bombardowania Dęblina 2 ...

Czytaj więcej

Wyprzedzał i spowodował wypadek na DK-48

W minioną środę w m. Białki Dolne na DK-48 doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

DZIEŃ DZIECKA

1 Czerwca – czwartek, wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na ten dzień.

W całej Polsce jest to Dzień Dziecka obchodzony hucznie, kolorowo i przede wszystkim z uśmiechem na twarzy u wszystkich dzieci. Jak co roku nie mogło zabraknąć imprezy przed Urzędem Miasta Dęblin. Dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli spotkały się z burmistrzem Miasta Dęblina Beata Siedlecką, która rozpoczęła wspólną zabawę.

Pani Burmistrz złożyła wszystkim przybyłym dzieciom życzenia oraz poczęstowała je słodyczami. Przez dwie godziny trwała wspólna zabawa. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju zabawach i konkursach. Dużym powodzeniem cieszyło się artystyczne malowanie dziecięcych buzi. Przygotowane przez Miejski Dom Kultury atrakcje dały dzieciom wiele radości, a słodycze dodatkowo wywoływały uśmiechy na dziecięcych twarzach.

Oprócz zabaw i podjadania słodyczy dzieci miały możliwość przyjrzenia się z bliska pokazowi sprzętu wojskowego, policyjnego i strażackiego. Zainteresowanie budziły zarówno pojazdy służb mundurowych jak również sprzęt i stroje, w które dzieci chętnie się przebierały. Każde dziecko mogło przez chwilę poczuć się strażakiem, policjantem lub saperem. Spełnienie tych marzeń było możliwe dzięki wsparciu dęblińskiej Policji, OSP Masów oraz saperów z 1 Batalionu Drogowo – Mostowego.

Swoje wystąpienie miał także Komendant Komisariatu Policji w Dęblinie, który opowiedział o Ogólnopolskiej Akacji Profilaktycznej Komendy Głównej Policji, wzywającej do życia bez uzależnień.

Dzieci dziękowały za organizację bardzo udanej wspólnej imprezy, prosząc jednocześnie by za rok znów mogły się spotkać przed urzędem na wspólnej zabawie.

Organizatorami tej udanej zabawy była Burmistrz Beata Siedlecka oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Zespół Interdyscyplinarny.

Polecamy obejrzenie fotogalerii, która przedstawia atmosferę Dnia Dziecka i Dnia Profilaktyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama