Reklama

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Dęblin konkurs „Podwórko Talentów Nivea”

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Podwórko Talentów Nivea”. Miasto Dęblin walczy o jeden z pięciu nowoczesnych placów zabaw o wartości ok. 250 000, 00 zł, który może zostać wybudowany w Naszym mieście.

Wygrana zależy od ilości zebranych głosów, które może oddać każdy z Nas. Głosowanie trwa codziennie od 22 kwietnia do 20 czerwca 2019 roku.     Zwracamy się do wszystkich mieszkańców oraz sympatyków naszego miasta o wsparcie akcji. Wystarczy jedynie założyć konto na stronie: https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie , a następnie każdego dnia, zalogować się i oddać swój głos.   Poniżej krótka instrukcja jak oddać głos poprzez stronę internetową: www.podworko.nivea.pl

  • krok pierwszy: zarejestruj się na https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie,
  • krok drugi: odbierz na swoim mailu wiadomość aktywacyjną i kliknij potwierdzenie konta,
  • krok trzeci: zaloguj się na: https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie i wybierz lokalizację: województwo LUBELSKIE, powiat RYCKI, miasto DĘBLIN,
  • krok czwarty: KLIKNIJ GŁOSUJ,
  • krok piąty: GŁOSUJ KAŻDEGO DNIA.

 Informacja dodatkowa: zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www.nivea.pl z jednego komputera (adresu IP) można dziennie oddać maksymalnie pięć głosów z pięciu różnych loginów, więc bez obawy możecie głosować całymi rodzinami z jednego komputera. Można również pobrać darmową aplikację na telefon komórkowy „Podwórko Talentów Nivea” – wtedy codzienne oddanie głosu jest jeszcze prostsze. Zapraszamy również do oglądania filmu konkursowego. Z pewnością zachęci was do aktywnego wsparcia akcji.

Film konkursowy:

O AKCJI:NIVEA już po raz 5. buduje wyjątkowe Podwórka w całej Polsce.Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. W ten sposób NIVEA jest blisko polskich rodzin nie tylko dzięki swoim produktom, ale także dzięki pielęgnowaniu talentów dzieci.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama