Wiadomości tygodnia

Rozkład jazdy

INFORMACJA W SPRAWIE KURSOWANIA AUTOBUSU LINII NR 30 DĘBLIN - PUŁAWY.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego ...

Czytaj więcej

Tragiczny wypadek

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Nowe ...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta Dęblin, Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dęblinie, oraz Zakład Budowy ...

Czytaj więcej

80 rocznica wybuchu II wojny światowej

Prezentacja makiety lotniska i Szkoły Orląt oraz upamiętnienie czeskich pilotów poległych podczas bombardowania Dęblina 2 ...

Czytaj więcej

Wyprzedzał i spowodował wypadek na DK-48

W minioną środę w m. Białki Dolne na DK-48 doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ...

Czytaj więcej

E-Deblin
E-Deblin
E-Deblin
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Debata na temat służby zdrowia w powiecie ryckim

7 marca 2017 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rykach odbyła się debata pt. „Bieżące i przyszłe funkcjonowanie służby zdrowia na terenie powiatu ryckiego”.

Debatę poprowadzili: Hanna Czerska – Gąsiewska – Przewodnicząca Rady Powiatu w Rykach oraz Stanisław Jagiełło – Starosta Rycki.

W spotkaniu udział wzięli: Agnieszka Kowalska – Głowiak – Dyrektor Wydziału Zdrowia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, radni Rady Powiatu w Rykach, przedstawiciele samorządów gminnych z terenu powiatu oraz dyrektorzy, kierownicy i przedstawiciele podmiotów działalności leczniczej z terenu powiatu ryckiego.

Tematem spotkania było przedstawienie bieżącego stanu udzielanych świadczeń zdrowotnych na terenie powiatu, planów rządu co do dalszego funkcjonowania podmiotów działalności leczniczej w szczególności szpitali jak również przedstawienie informacji nt. priorytetów regionalnej polityki zdrowotnej województwa lubelskiego.

Celem spotkania było wypracowanie wniosków w zakresie poprawy dostępu do świadczeń zdrowotnych na terenie powiatu ryckiego, z którymi na bieżąco zostali zapoznani uczestnicy. Wnioski ze spotkania zostaną przesłane do Dyrektora Oddziału Lubelskiego Narodowego Funduszu Zdrowia oraz do Wojewody Lubelskiego.

 

powiat.ryki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 characters available

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama